Рівненські митники серед привезеного з-за кордону секонд-хенду знайшли більше 2 тонн нового товару | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-07-2017  17:19
Рівненські митники серед привезеного з-за кордону секонд-хенду знайшли більше 2 тонн нового товару

Порушення було виявлено під час митного оформлення на митному посту «Рівне-центральний». Підприємство «У» ввозило в Україну товар – 17 315 кг сортованого вживаного одягу, домашніх речей та взуття. На початку здійснення митних формальностей, при перевірці інспектором електронної митної декларації спрацювала автоматизована система аналізу управління ризиками. Опрацювавши можливі ризики, система визначила, що товар підлягає поглибленій перевірці.

Вантаж, що знаходився у транспортному засобі, звірили з відомостями, вказаними у декларації. При проведенні митного огляду було виявлено, що серед вживаного одягу та взуття, який заявлявся до митного оформлення, знаходилась велика кількість не заявлених у документах товарів. Серед яких запаковані в індивідуальні поліетиленові упаковки, з етикетками та ярликами: домашні речі, нитки, взуття, іграшки, гаманці, рушники, ковдри, подушки, сумки та ремені. Загальна вага незаявлених товарів становить 2 328,7 кг.

Таким чином, декларант, в порушення вимог ч. 1 ст. 257 Митного кодексу України не заявив за встановленою формою точні та достовірні відомості про наявність окремих товарів у заявленій партії, їх найменування та кількість за митною декларацією, що заявлялась ним до митного оформлення.
Зазначені дії мають ознаки порушення (порушень) митних правил, передбаченого (передбачених) частиною 1 статті 472 Митного кодексу України.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил. Предмети правопорушення вилучено, їх вартість встановлюється.

Рівненська митниця ДФС

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
14C°
3м/с