23°

погода у Рівному

Рівненські військові інструктори отримали міжнародні сертифікати (ФОТО)

Рівненських військових навчали військовослужбовці ЗС Великої Британії.
 
На Рівненському полігоні завершилась підготовка українських військових інструкторів, що тривала впродовж місяця.
В рамках підведення підсумків підготовки командир підрозділу ЗС Великої Британії майор Саймон Лукас відмітив хорошу організацію, високу дисципліну та вмотивованість українців в навчанні. Він подякував командуванню за впевнені кроки до освоєння стандартів НАТО, якісне впровадження системи підготовки підрозділів, оновлення навчально-матеріальної бази Рівненського полігону.
Офіцер довів присутнім рейтинги навчальних груп, їх командирів та окремо кожного з учасників курсу, після чого вручив їм сертифікати міжнародного зразка.
Важливим кроком підтримки гендерного балансу серед команд британських й українських інструкторів стала присутність жінок-військовослужбовців, які виконали програму у повному обсязі та досягнули хороших результатів.
За старанність та розумну ініціативу майор Саймон Лукас передав символічні подарунки чотирьом командирам начальних груп та капітану Збройних Сил України Юрію Шанову, який здобув звання кращого інструктора цього курсу.
За традицією заходів міжнародного військового співробітництва командири підрозділів Збройних Сил Великої Британії та України обмінялися на згадку сувенірами та зробили спільне фото військовослужбовців обох країн.
Повідомляє інформаційна агенція МОУ (м. Рівне)