Рівненську атомку перевіряли експерти з Європи та США | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
25-10-2018  10:53
Рівненську атомку перевіряли експерти з Європи та США

На Рівненській АЕС завершилась повторна корпоративна партнерська перевірка регіональним центром ВАО АЕС. ЇЇ мета – оцінка прогресу в рекомендованих областях для покращення, які були визначені в ході перевірки у 2015 році у контексті аналізу взаємодії АЕС та компанії-оператора.

Команду експертів на чолі з Мирославом Липаром (Словаччина) представляли Янош Тот (Угорщина), Брайан Чарльз О’Доннел (США) та Микола Власенко (НАЕК «Енергоатом», Україна). Перевірка проводилась за напрямками: корпоративне управління, корпоративне лідерство, незалежний та відомчий нагляд. Окрім оцінки налагодженості зв’язку РАЕС та Дирекції НАЕК «Енергоатом», були визначені також сильні сторони діяльності підприємства, які можуть стати позитивним прикладом для інших членів ВАО АЕС у підвищенні безпеки атомних енергоблоків.

Представники ВАО АЕС-МЦ працювали за методикою інтерв’ювання керівництва електростанції. Їхніми респондентами стали: генеральний директор (ГД) Павло Павлишин, його перший заступник–головний інженер (ГІС) Павло Ковтонюк, заступник ГД з якості та управління Віктор Кравець, заступник ГІС з ядерної та радіаційної безпеки Сергій Боришкевич, заступник ГІС з ремонту Олександр Іванько.

Відповідальний за роботу з міжнародними фахівцями Віктор Кравець резюмував, що всі заплановані інтерв’ю були успішно проведені:

«За результатами першої корпоративної перевірки на підприємстві було вдосконалено роботу за усіма областями, визначеними для покращення, враховуючи кращі світові практики. Чималу увагу було приділено роботі з персоналом, зокрема, впровадженню заходів з підвищення культури безпеки. Зібрану на РАЕС інформацію експерти використають під час інтерв’ювання представників менеджменту Дирекції Компанії. Оцінку побачимо вже в остаточному звіті».

У підсумку перевірки керівник команди експертів Мирослав Липар відзначив професіоналізм та відкритість рівненських атомників.

«Ми приїхали вдруге, щоб проаналізувати досягнення Рівненської АЕС, оцінити стан заходів, які реалізовуються для усунення зауважень у виробничій діяльності, – прокоментував іноземний спеціаліст. – Всі проведені обговорення є високопрофесійними та відкритими. Далі спільно з групою, яка паралельно працювала на Хмельницькій АЕС, буде проведено відеонараду, що стане основою для подальшої прес-конференції 26 жовтня в головному офісі НАЕК «Енергоатом» у Києві. Кінцевий звіт буде надано впродовж двох місяців».

Інформують у ВП “Рівненська АЕС”.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
0C°
7м/с