-3°

Рівненський льонокомбінат відтепер вдягає відомих музикантів

Нещодавно “Рівненський льонокомбінат” відвідали музиканти гурту “Фіолет”. Їм було надано новий одяг власного виробництва, який вони використали для фотосесії оновленого складу. Нагадаємо, відомий гурт має пряме відношення до Рівненщини, адже його засновник і вокаліст родом з Дубно, а віднині у складі колективу грає басист з Рівного Дмитро Кірічок.

Окрім оновленого гардеробу, музиканти заснували з рівненським підприємством проект, який вже скоро обіцяють презентувати. А поки деталі з власних причин тримають у секреті.

– Наразі ми збережемо розумну інтригу і не будемо розголошувати усіх деталей співпраці Рівненського льонокомбінату і ТМ GOLDI з гуртом “Фіолет”. Безумовно, наша зустріч із хлопцями невипадкова, адже усе в цьому світі тримається на людських стосунках і зв’язках. А “Фіолет” із “Льонокомбінат-Goldi” пов’язує те, що ці бренди – загальноукраїнського і навіть європейського рівня, але мають рівненське походження. Поки ми стартували з невеликої спільної фотосесії, в якій хлопці вбрані в одяг нашої торгівельної марки. Але, повторюся, це лише невеличка деталь на знак початку значно масштабнішої і цікавішої спрівпраці, від котрої виграють усі наші шанувальники, – заінтригувала керівник медіагрупи “Льонокомбінат – GOLDI” Світлана Герасимчук.