Рівненський легкоатлет поїхав до Кенії | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
14-03-2018  10:18
Рівненський легкоатлет поїхав до Кенії

Рівнянин Антон Грабовський з квитком в один бік поїхав до Кенії. Це його друга поїздка до цієї країни цього року. Нині він там планує прожити 2-3 місяці. Учора він долетів до місця призначення, щоправда у дорозі авіакомпанія загубила його багаж.

Через не постійний інтернет-зв’язок нам важко з ним повноцінно поспілкуватись і розпитати подробиці. Антон Грабовський розповів нам, що до Кенії вирушив, аби тренуватись. Антон займається професійно легкою атлетикою, є Чемпіоном України, виступав на Чемпіонаті світу. Найкраще йому вдаються середні дистанції – 1500 м і 3000 м. Минулого місяця він став чемпіоном у бігу на 3000 м серед молоді на Всеукраїнських змааннях у приміщенні, а також четвертим серед дорослих. Антон представляє Рівненщину. А нині власним коштом вирушив у екстремальну поїздку. Припускаємо, вчитись у кенійських бігунів, переймати їх секрети тренувань, адже вони є практично непереможними на світових змаганнях на середніх та довгих дистанціях. “Кенійські бігуни” – це свого роду легенда легкої атлетики.

Нині Антон облаштовує побут. Він планує орендувати кімнату (у Кенії їх здають без меблів, тому він вже купив матрац і постіль). На кілька днів рівнянин зупинився у знайомих спортсменів, поки шукає оселю.

Сподіваємось, такий досвід допоможе рівнянину досягти високих результатів у спорті і, хтозна, можливо, у Рівненщини з’явиться нова спортивна світова зірка. Ми надалі слідкуватимемо за його перебуванням у Африці, адже раніше на такий крок ніхто з рівненських легкоатлетів не йшов.

фото з сторінки Антона Грабовського в Instagram

фото з сторінки Антона Грабовського в Instagram

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
12C°
4м/с