Рівненський НВК №12 відзначає 55-річний ювілей | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
20-09-2018  12:40
Рівненський НВК №12 відзначає 55-річний ювілей
Свій 55-річний ювілей сьогодні відзначає Рівненський НВК №12. З нагоди поважної дати у навчальному закладі влаштували  свято, на яке запросили не тільки школярів і педагогічний та батьківський колективи, а й усіх, хто є частинкою довгого і насиченого життя навчально-виховного комплексу.

Серед випускників школи – міський голова Рівного Володимир Хомко.
У своєму вітальному слові Володимир Хомко з теплотою пригадав власні шкільні роки, зокрема, навчання у випускному класі, котре збіглося із запуском у Рівному перших тролейбусів. 


“Я закінчував школу 44 роки тому, у 1974 році. Це був не просто інший час, це була інша держава. Уявити собі, що тут будуть українські прапори і лунатиме український гімн тоді могли хіба найвідчайдушніші романтики. І, попри те, що нині наша держава переживає не найлегші часи, все буде змінюватися на краще. І ви це не просто побачите – чи це зробите, – наголосив Володимир Хомко. – Тому бажаю вам, дорогі учні, отримати гарні знання. Адже найбільша цінність будь-якої нації – це інтелект. І ми маємо гарні шанси посісти гідне місце серед найпотужніших держав світу. Щоб коли підніматиметься наш прапор і звучатиме наш гімн – тремтіли вороги, захоплювалися та поважали друзі, а нас переповнювала гордість.”

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
6м/с