Рівненщина розвиває мережу туристичних центрів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
09-02-2018  16:19
Рівненщина розвиває мережу туристичних центрів

Для послуг туристів на Рівненщині створюють туристичні інформаційні центри – ТІО. Поки їх в області 5 – в Острозі, Корці, Володимирці, Сарнах, Дубенському районі. Вони запрацювали у минулому році. Мандрівники тут зможуть отримати інформацію і запланувати свій туристичний маршрут.

«Ще рік тому можливість створення таких центрів розглядалася лише в Дубно чи Острозі. Але ми вирішили і далі розвивати цю мережу. Це зручно для туриста, а значить актуально для нас. На порозі – відкриття центру в Рівному, хочуть створити в Дубно та Клевані. У перспективі розглядаємо створення таких офісів на території «Медового кола», – розповів голова Рівненської облдержа Олексій Муляренко.

А нещодавно Рівненська ОДА організувала навчальну поїздку до Тернополя для працівників офісів і зацікавлених. Там вони ознайомились із досвідом, адже на Тернопільщині і місцевість схожа, і, фактично, ті ж виклики щодо залучення туристів.

«Для забезпечення ефективної роботи туристичних інформаційних офісів та розширення їх мережі, необхідні знання та досвід. Щоб дати можливість керівникам офісів отримати і те, і інше виникла ідея поїхати до Тернополя, де уже є певні напрацювання. Приємно, що працівники центрів із задоволенням взяли участь у поїздці», – розповіла заступник начальника управління культури і туризму ОДА Ярослава Гаврилова.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
15C°
6м/с