17°

Рівненщина може отримати «нового» головного податківця

головний податківець РівногоЗадекларований новим керівництвом держави курс боротьби з корупцією та тіньовою економікою вселяє надію на економічне зростання країни та як наслідок покращення добробуту для кожного.

Реформа фіскальних органів та утворення окремих податкової та митних служб, за словами їх нових керівників, має на меті саме такі цілі. Очільник Державної податкової служби України Сергій Верланов запевняє у тому, що всі посадовці керівної ланки як центрального апарату ДПС, так і територіальних органів пройдуть перевірку для того, щоб не допустити до роботи людей, які мають сумнівну репутацію та яким не притаманна доброчесність та професіоналізм. Однак, чи співпадуть слова із реальними діями, покаже час.

Наразі теренами Рівненщини ходить інформація про те, що «новим» керівником обласної податкової служби може стати начальник Рівненського управління Михайло Калитюк, який має замінити на такій посаді Дмитра Зайцева. Про це повідомляє RvNews.

До слова, це вже не перша його спроба очолити відомство. У 2014 році він виконував обов’язки начальника Головного управління Міндоходів у Рівненській області, однак остаточного призначення не відбулося.

Здійснивши пошук в мережі Інтернет про Михайла Калитюка, пошуковик видає лише дані декларацій та інформацію про те, що він керівник податкової інспекції, що дає на перший погляд враження про нього, як про людину з хорошою репутацією, одна це лише на перший погляд.

Наприклад, пошуковик не видає інформацію про те, що Михайло Калитюк працює на керівних посадах в податкових органах з 1997 року. Вмінню останнього «перевзуватись» може позаздрити кожен, адже займати такі посади при владі Президентів Кучми, Ющенка, Януковича, Порошенка може далеко не кожен. Чи вдасться йому змінити окрас в черговий раз, покаже час.

Обіймаючи такі високі посади протягом значного часу, Калитюк зміг обзавестись елітним маєтком вартістю приблизно пів мільйона доларів США, а також впливовими друзями, серед яких біглий бізнесмен Гута, міський голова Рівного Хомко, перший заступник обласного прокурора Ольшанецький, Голова Апеляційного суду Полюхович, екс-губернатор Чугунніков, і це далеко не весь список, а також дороговартісним хоббі – полюванням.

Як на скромну зарплатню держслужбовця можна вести розкішний образ життя, велика таємниця.

А ось і власне авто, яке задеклароване держслужбовцем, ринкова вартість якого на момент його придбання складала 37 000 дол. США.

майно держслужбовця Рівне 2019 рік

Також чиновником задекларовано:

– будинок площею 132 м.кв. – ринкова вартість якого приблизно 65 тис. дол. США;

– будинок 126 м.кв. – приблизно 50 тис. дол. США;

– три земельні ділянки загальною площею – 2 186 метра квадратних.