20°

Рівненщина увійшла до ТОП-5 комфортних регіонів для бізнесу

Сьогодні представили результати рейтингу «Regional Doing Business – 2020», розробленого експертами BRDO.

До ТОП-5 областей увійшла Рівненщина, посівши 4 місце серед регіонів України.

«Примітно, що саме у п’ятірку лідерів Рівненська область зайняла за результатами рейтингу Кабміну. І тепер важливо, що позитивну оцінку нашій діяльності дали провідні експерти. Вони безпосередньо на собі відчувають, наскільки умови започаткування і ведення бізнесу комфортні чи ні. Наголошую, робота Рівненської ОДА націлена на створення привабливих умов ведення бізнесу. І від початку мого призначення я не втомлююся повторювати: Рівненщина – територія рівних можливостей», – зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

Нагадаємо, рейтинг «Regional Doing Business» проводився у 2018 році і тоді Рівненщина зайняла шосту позицію. Тож за два роки область додала в динаміці на три позиції.

Рейтинг оцінював регіони у шести компонентах — започаткування бізнесу, сплата місцевих податків, оформлення земельної ділянки, приєднання до електромереж, одержання дозволів на будівництво і електронні сервіси.

Повний рейтинг областей можна переглянути тут

Довідка

Офіс ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office) – незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується міжнародними донорами, у тому числі Європейським Союзом в рамках проекту FORBIZ та Ініціативи EU4Business.


Джерело: Вісті