Рівненська боксерка їде на чемпіонат Європи | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
23-08-2019  12:47
Рівненська боксерка їде на чемпіонат Європи

Крупеня їде на чемпіонат Європи

З  22 серпня по 1 вересня Національна жіноча збірна України братиме участь в чемпіонаті Європи з боксу, який відбудеться в столиці Іспанії Мадриді.

Серед української збірної і відома рівненська спортсменка Іванна Крупеня. Боксерка виступатиме у ваговій категорії до 54 кг.

Ми виконали великий об’єм роботи у підготовці до Чемпіонату Європи, на який ми вже за декілька днів від’їжджаємо. Дівчата перебувають у чудових бойових кондиціях. Тому, я переконаний, що ми зможемо гідно виступити на Континентальній першості в Іспанії. В Мадриді ми будемо представлені в усіх десяти вагових категоріях. Дуже приємно, що до Чемпіонату Європи ми підійшли без травм і наша команда буде представлена дуже потужним складом. Дівчата дійсно перебувають у хорошій формі та готові дати бій. Тому, хочу лише сказати, щоб українці підтримували наших дівчат, вболівали, ну а ми зробимо усе від нас можливе, щоб наші дівчата повернулись до України з якомога більшою кількістю нагород, – розповів головний тренер жіночої збірної України Сергій Гордієнко.

 

 
  • Курси перукаря рівне
-12C°
6м/с