24°

Рівненська нардепка вимагає розслідування щодо сепаратиста Аксьонова

Народна депутатка з Рівненщини Соломія Бобровська прагне, щоб СБУ та Офіс генпрокурора розслідували причетність Андрія Аксьонова до т. зв. “референдуму” на окупованих територіях.

Рівненська нардепка вимагає розслідування щодо сепаратиста Аксьонова
Політична агітація Андрія Аксьонова, який висувався до Ради від партії Порядок

Надійшла відповідь від СБУ на моє звернення, щодо кримінальної справи за організацію “референдуму” новообраним нардепом Аксьоновим. Нагадаю, раніше Генпрокуратура відмовилась відкривати проти нього справу. Сказали, що у 2016 за цією ситуацією вже відкривали справу, і тоді СБУ не знайшло причетності Аксьонова до організації референдуму, – написала Соломія Бобровська у Фейсбук.

За словами нардепки, СБУ та ОГП наразі не можуть визначитися з тим, як вчинити з Аксьоновим, який займає виражену проросійську позицію та, як свідчать окремі факти, був одним із організаторів незаконного захоплення влади на Донбасі у 2014 році.

В СБУ відповіли, що досудове розслідування триває, але підозру Аксьонову досі не вручили. Крім того не вказали, ані номеру кримінального провадження, ані дати його відкриття. Тому залишається лише гадати, чи це нова кримінальна справа проти нього чи досі безрезультатно тягнеться справа 2016 року. Інформація у відповідях СБУ та ОГП розходиться, – повідомляє народна депутатка.

Тепер і Служба безпеки України в парі до Генпрокуратури не можуть визначитись, що робити з Аксьоновим🤦‍♀️ Надійшла…

Опубліковано Solomiia Bobrovska Середа, 14 квітня 2021 р.

Нагадаємо, Андрія Аксьонова обрали на проміжних виборах до Верховної Ради у виборчому окрузі №50, які відбулися 28 жовтня 2021 року. При явці у 21% він отримав понад 65% голосів виборців. Довибори призначили у зв’язку з обранням нардепа по цьому округу міським головою Добропілля, що на Донеччині.