18°

погода у Рівному

Рівненська облрада не передаватиме Козинській ОТГ майно санаторію вартістю 8 млн грн

Звернення Козинської сільської ради сьогодні розглянули на постійній комісії з економічних питань та комунальної власності.

Сільська рада звернулася до Рівненської обласної ради з проханням про передачу майнового комплексу комунального підприємства “Обласний дитячий багатопрофільний санаторій “Козинський” Рівненської обласної ради. Як юридична особа дане комунальне підприємство перебуває в стані припинення з червня 2020 року, проте у депутатів з числа комісії виникли питання щодо стану майнового комплексу, зокрема щодо поточного стану майна та вартості його відновлення.

За інформацією з конфіденційних джерел, об’єкт намагалися передати без зайвого галасу, оскільки майно санаторію “Козинський”, що знаходиться в селі Зарічне Дубенського району (раніше – Радивилівського р-ну) – доволі привабливий з фінансової точки зору.

Його (майно – ред.) просто можуть вкрасти, тому треба до рішення про передачу поставитися дуже уважно, – стверджує джерело.

Імена зацікавлених осіб при цьому не повідомлялося.

Козинський сільський голова Іван Школяр на засіданні комісії стверджував, у свою чергу, що прагне, аби приміщення просто функціонувало, заклад працював і приносив дохід.

Рівненська облрада не передаватиме Козинській ОТГ майно санаторію вартістю 8 млн грн
Доповідь Козинського сільського голови Івана Школяра на постійній комісії Рівненської обласної ради з економічних питань та комунальної власності

Козинська сільська громада звернулася з рішенням щодо взяття даного приміщення на баланс, оскільки воно знаходиться на нашій території, відповідно, для того, щоб ми могли його зберегти дане приміщення в роботу, – заявив Школяр.

Це, на думку Івана Школяра, створить нові робочі місця. Крім цього, на території громади є особи, які потребують постійного догляду та відповідного місця проживання.

Слід зауважити, що статутний капітал КП, що корелюється з вартістю майна, складає 7 807 588,00 грн.

На засіданні комісії, після попереднього обговорення на погоджувальній нараді, депутати вирішили відмовити Козинській ОТГ в передачі майнового комплексу. Натомість спеціальна робоча група проведе огляд майна санаторію, щоб переглянути можливість йоого передачі в майбутньому.