18°

Рівненські депутати хочуть виділити цілий квартал для військових

Щойно на сесії Рівненської міської ради депутати обговорювали питання поховання воїнів, які загинули, захищаючи територію нашої країни від окупантів на Сході України.

Нагадаємо, що це питання викликало скандал серед АТОвців після того, як міський голова Рівного Володимир Хомко нещодавно відмовив у дозволі поховати на Алеї Героїв на кладовищі “Нове” у Рівному військовослужбовця Сергія Шершака. У зв’язку з цим була створена спеціальна тимчасова депутатська комісія на чолі з депутатом від “Самопомочі” Ігорем Ковальцем для того, аби знайти вирішення цієї ситуації.

Нещодавно комісія завершила роботу, ухваливши рішення, що тепер на Алеї Героїв ховатимуть усіх без виключення, хто загинув на Сході у зоні ООС – і військовослужбовців ЗСУ, і добровольців, і поліцеських, і бійців ДСНС. Головною умовою для цього має бути відмітка у свідоцтві про смерть про те, що людина загинула під час бойових дій.

Також Ігор Ковалець повідомив, що невдовзі у Рівному може з’явитися цілий квартал для воїнів:

“Неподалік кладовища “Нове” є земельна ділянка, щодо якої ми зараз ведемо переговори з її власником. Якщо він погодиться віддати її у власність міста, то ми зробимо там цілий квартал для воїнів”.

Повідомляє RivneMedia