-4°

Рівненські каратисти – призери міжнародного турніру (ВІДЕО, ФОТО)

Вихідними у Києві відбувся відкритий Кубок Мацушими з карате кіокушин-кан. В турнірі взяло участь більше 200 спортсменів із Хорватії, Естонї, Даніі, Польщі, Австрії, Білорусії, Ізраїлю, України.

Національну Федерацію кіокушин-кан карате представляла на турнірі команда бійців з Рівненської області.

У підсумку наші хлопці та дівчата показали достойний результат. Срібні медалі додому привезли Анастасія Симончук Ліля Наумова. Із бронзою фінішували Євгеній Вєтров, Гергій Вєтров, Назар Поліщук, Влад Сембай, Марк Васільєв.

Варто зазначити, що очільник обласної федерації Євгеній Вєтров в розділі тамешиварі (розбивання твердих предметів) показав кращий результат турніру. Він розтрощив 18 дощечок.

“Змагання дуже високого та професійного рівня. Видовищні поєдинки, серйозна конкуренція, досвідчені бійці як українського так і міжнародного рівня. Для нас у цьому місяці це був другий серйозний Чемпіонат. Мало було часу на відпочинок та відновлення, всього 2 тижні. Вважаю, що ми виступили і зробили усе можливе. Наступний крок – Чемпіонат України по ката у Івано-Франківську 12 травня”, – прокоментував керівник РОФККУУ Євгеній Вєтров.

Повідомляється на сайті ВСЕ за даними інформаційної служби Рівненської обласної федерації кіокушин-кан шогакукай карате

20.04.2019. Київ. Відкритий кубок України з Кіокушинкайкан ІКО Мацушима. Тамешіварі. Ос #Fight#rivne#union#Kyokushinkai#Rivne#Kyokushin#rivneua#rivne1#rivnegram#rivnepeople#sport#wariors#karate#karatekids#tameshiwari #karatelife#martiarts#kyokushinkaikarate#fightclub#fighters #knockout #ukreine #rivneua#rivneonline#тамашивари#киокушинкай#кіокушинкай#rivne_bes #rivnephoto#киокушин#карате#rivnecity

Опубліковано Evgeny Vetrov Понеділок, 22 квітня 2019 р.