18°

Рівненські патрульні розпочали весняний комісійний огляд доріг

Від сьогодні на території Рівненської області працівниками відділу безпеки дорожнього руху розпочато практичний етап весняного комісійного огляду доріг. Триватиме він до 30 квітня.

Перевірятимуть стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного так і місцевого значення загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів після зимового сезону та належної їх підготовки до експлуатації у літній період.

Враховуватимуть усе: ямковість, напливи, встановлені дорожні знаки із порушенням, люки, затерту розмітку і т.д. Перевірять функціонування ліній зовнішнього освітлення. Особлива увага – ділянкам з підвищеною аварійністю та місцям концентрації ДТП. Усе це фіксується в актах огляду. Керівникам дорожніх та комунальних організацій патрульні видають приписи щодо усунення виявлених недоліків із зазначенням термінів їх усунення.

До слова, за квітень цього року працівники відділу безпеки дорожнього руху склали на посадових осіб та громадян 12 адміністративних матеріалів за порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць проведення робіт.

На усунення недоліків, виявлених під час обстежень вулично-дорожньої мережі та залізничних переїздів видали 16 вимог (приписів).