Рівненські стоматологи лікували військових та місцевих в зоні АТО-ООС | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
18-02-2020  10:24
Рівненські стоматологи лікували військових та місцевих в зоні АТО-ООС
Джерело: Рівне Медіа

Бригада фахівців КП «Рівненська обласна стоматологічна поліклініка» Рівненської обласної ради в якості волонтерів побували в зоні АТО-ООС. Упродовж тижня вони безкоштовно лікували не лише наших військових, а й місцеве населення, зокрема,  дітей.

За словами головного лікаря обласної стоматполіклініки Валентини Сухляк, пропозицію поїхати на Схід вона отримала від колег-волонтерів з благодійного фонду ТриЗуб Дентал і охоче погодилася, запросивши з собою колег.

Як дитячий стоматолог-ортодонт я працювала переважно з дітьми, а вечорами допомагала своїм колегам лікувати наших військових. Це було в селі Карлівка на Донеччині. А взагалі в зоні АТО постійно працюють пересувні стоматологічні пункти та бригади лікарів-волонтерів з усієї України, – розповідає Валентина Сухляк.

Неполітична спільнота “ТриЗуб ДЕНТАЛ” – це благодійне об’єднання, мета якого надавати  якісну стоматологічну допомогу військовим збройних сил та добровольчих підрозділів, задіяних в бойових подіях. Таку допомогу на передовій волонтери проводять з червня 2015 року. На сьогодні ідею проекту активно підтримують також  Національна спілка стоматологів України, виробничі компанії стоматологічного спрямування. Проект не має жодного фінансування і працює виключно на благодійні пожертви.

Фото надане Валентиною Сухляк


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-7C°
3м/с