20°

Рівненський Facebook обурило фото каналізації, яка веде до Басового Кута

В рівненських Facebook-групах почали ширити фото Басового Кута в районі новобудов. На світлині чітко видно будівлю на вул. Різдвяна, а також те, що до водойми прокладено, ймовірно, каналізаційну трубу.

Рівнян вже давно не дивує той факт, що забудову озера, яке б мало бути окрасою нашого міста, дуже важко назвати дружньою. Нагадаємо, що земля біля Басового Кута, яку почали активно забудовувати декілька років тому, належить до зони Р-2. Тобто рекреаційної зони активного відпочинку. Закон дозволяє будувати на таких територіях спортивні, оздоровчі та виставкові комплекси. Але наші можновладці завжди знайдуть спосіб перетворити легальне будівництво на незаконну забудову.

Цікавими виявилися і коментарі мешканців Рівного. Одні стверджують, що це інженерні комунікації приватних садиб, інші закликають оголосити збір коштів, та забетонувати трубу.

Дописувачі фактично розділилися на три табори: обурені, байдужі та ті, хто полюбляє іронію.

Користувачка Oksana Vitchuk, яка є головою ОСББ «Різдвяна-2А», пише:

«Перш ніж писати подібну інформацію і піднімати хай з нічого, потрібно побачити план каналізації цього будинку, каналізаційні труби якого ведуть в сторону дороги до загальної міської каналізації. Усі відходи спочатку йдуть до септиків, з яких насосами відкачуються до загальної труби. Станом на 10:00 усі каналізаційні мережі будинку вулиці Різдвяна,який власне і зображений на фото, не мають жодних пошкоджень, це підтверджено відповідними службами, тому викиду до озера не здійснюють! Що, власне відбувається і чому там утворилася така ситуація буде відомо після обстеження спеціалістами різних міських служб. Тому перш ніж шукати «зраду» спочатку потрібно розібратись у ситуації, і не наводити паніку!».