13°

Рівненський «Верес» погодився заплатити гроші за стільці в Тернополі

Джерело: ЧаРівне

Рівненський футбольний клуб «Верес» погодився компенсувати збитки, яких зазнав тернопільський міський стадіон під час матчу чемпіонату України, в якому рівняни зустрічалися із місцевою «Нивою». Йдеться про пластикові стільці, пошкоджені на трибуні, на якій під час гри знаходилися рівненські вболівальники. Сума компенсації – чотири з половиною тисячі гривень.

Відповідні гарантійні листи із погодженням компенсації за підписом спортивного директора «Вереса» Ореста Баля сьогодні клуб надіслав на адресу комунального закладу «Тернопільський міський стадіон» та контрольно-дисциплінарного комітету Української асоціації футболу. Орест Баль телефоном повідомив Суспільному, що згідно з протоколом інспектора матчу, було пошкоджено 18 стільців. Інформацію про отримання гарантійного листа сьогодні телефоном підтвердив також директор футбольного клубу «Нива» Андрій Тихий.

Нагадаємо, матч «Нива» — «Верес» відбувся на міському стадіоні Тернополя 27-го жовтня і завершився з рахунком — 0:0. Під час гри частина рівненських вболівальників, які знаходилися на секторі за воротами, використовували піротехніку. Згодом начальник Тернопільського міського управління молоді і спорту Микола Круть заявив, що рівненські вболівальники зламали два десятка стільців.

UA: Рівне