22°

Рівненський “Верес” здобув перемогу над “Нивою”

Рівненський “Верес” здобув непросту перемогу над вінницькою “Нивою” і скоротив відставання від лідера чемпіонату – тернопільської “Ниви” – до чотирьох пунктів.

Футбольна зустріч завершилася із рахунком “Верес” – “Нива” – 3:2 (2:0).

Гру прокоментував тренер Юрій Вірт: “Бачимо помилки, над якими потрібно працювати”

Загалом, саме ми контролювали гру. Забили два швидких м’ячі. Гра нам вдавалася, створили багато гольових моментів. Але зарано повірили у перемогу. Стандартні положення у виконанні гравців “Ниви” були дуже небезпечними. Також наприкінці гри ми програвали боротьбу.

Нас десь підводила реалізація. Десь не вистачало виконавської майстерності, щоб забити і забути. А дитячі помилки вкупі з добре виконаними суперником “стандартами” – призвели до нервової кінцівки.

Добре, що виграли. Бачимо свої помилки, над якими потрібно працювати.

Джерело: Рівне 1

– Чи не вважаєте, що заміни послабили гру команди?

Однозначно. Беру вину за це на себе. Хотілося дати пограти й іншим футболістам. Але не можна отак виходити і просто губити м’ячі, програвати боротьбу. Зробимо висновки, коли давати пограти деяким гравцям: на 50-й хвилині, чи на 80-й.

– В останніх матчах добре помітно, що футболісти стали частіше бити по воротах…

Так. Ми намагаємося грати агресивніше. Доводити атаки до ударів. Зараз ми лідери за кількістю забитих м’ячів, але хочеться ще більше забивати. Працюємо над цим на тренуваннях.

Головний тренер вінницької “Ниви” Коллінз Нгаха відповісти на запитання журналістів у Млинові відмовився.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp