Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Рівневодоканал розкопав частину тротуару на Дубенській. ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
06-02-2019  10:45
Рівневодоканал розкопав частину тротуару на Дубенській.

Вчора, Рівневодоканал розпочав ремонтні роботи на вулиці Дубенська, в районі будинку №4, біля КПП військової частини. Була знята частина асфальту й розкопана пішохідна зона. 
Цей ремонт є вимушеним, адже, якщо затягувати, то наслідки можуть бути значно гірші, запевняють у підприємстві. 

Начальник служби каналізаційного господарства підприємства «Рівнеоблводоканал» Андрій Чегодаєв прокоментував ремонтні роботи: ” У тому районі Рівного забудова ще польських часів. Тоді ж і прокладалась каналізаційна мережа, яка вже кілька разів відпрацювала свій термін експлуатації. З  часом, під дією газової корозії, верхня частина каналізаційної мережі зруйнувалася. Ми це вчасно виявили і вирішили замінити частину аварійної труби, завівши в неї нову, але меншу за діаметром.”

Ремонт триватиме до кінця тижня, але працівники підприємства планують завершити раніше. По закінченю робіт, обіцяють розкопане місце вирівняти  й засипати щебенем. 

 Оскільки на водопостачальному підприємстві немає ні повноважень, ні технічних засобів для проведення асфальтування, заявку на це, одразу після завершення ремонту подадуть до відділу капітального будівництва. А ще додають: жодних незручностей, пов’язаних із каналізацією, на час ремонтних робіт споживачі підприємства не відчуватимуть.

Повідомляє РівневодоканалКоментарі:

Поділитися:

Читайте також:24C°
3м/с