23°

Рівнян закликають долучитися до флешмобу і допомогти пенсіонерам

Міжнародний благодійний фонд Lets help оголосив флешмоб #letshelpbabushkas. Під цим хештегом публікуються історії активістів і небайдужих громадян про допомогу людям похилого віку.

Співчуваючим людям з усіх куточків України пропонується заплатити за покупки самотніх людей поважного віку в магазинах, супермаркетах і на ринках. До цього захочують лідери думок та громадські активісти.

В Україні у пенсіонерів дуже скрутне становище, і цією акцією учасники фонду намагаються звернути увагу на проблему. Навіть базовий набір продуктів може бути непосильним для літніх людей – їхньої мізерної пенсії часто не залишається після сплати комунальних послуг.

Флешмоб #letshelpbabushkas проводиться уже втретє – перші два були в липні та вересні поточного року – не дивлячись на те, що не всім вірилося у безкорисливість, доброту і щедрість наших співгромадян.

Ярослав Жилків коментує свою участь у флешмобі: «Взяли участь в черговому флешмобі, присвяченому  допомозі людям пенсійного віку. І поки хтось допомагає дітям Африки, ми по можливості допомагаємо пенсіонерам. Вони дуже скромні… Інколи доводилося вмовляти взяти з продуктів щось ще. Одна бабуся, якій оплатили продукти, потім три дні до них не торкалася, думала, що хтось прийде і забере назад… Дуже потрібна справа!»

Повідомляє сайт poklik.media