Рівнян запрошують на відверту розмову з Олександром Майструком | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
13-03-2018  17:23
Рівнян запрошують на відверту розмову з Олександром Майструком

Зустріч відбудеться  18 березня о 15 годині у обласній бібліотеці у рамках Проекту «Жива книга. Людина-сенсація» – цикл зустрічей з героями книги «Людина-сенсація» Володимира Ісаєва, власного кореспондента Всеукраїнського тижневика «Експрес».

Вхід – вільний.

Олександр Майструк з дитинства  займався греко-римською боротьбою і мріяв стати пілотом. Відтак вступив до Київського інституту військово-повітряних сил і раптом… Важка хвороба. Через тиждень він уже не міг ходити без милиць, тазостегновий суглоб почав швидко руйнуватися, жахливі болі, судоми м’язів, відчай, безпорадність, прикутість до ліжка. Тоді йому було лише вісімнадцять. Лікарі нічим не могли зарадити.
На щастя, у тій скрутній ситуації Олекcандр не зламався. Як йому вдалося перемогти хворобу Бехтерєва, заново навчитися ходити і стати фотохудожником зі світовим ім’ям? Яку роль відіграв у його житті Віктор Гаврилюк, автор методики звуко-резонансної терапії?
У другій частині зустрічі на вас чекає цікаве спілкуваня з любителями крижаної купілі та поради від Олега Вівсяника, лікаря-хірурга, “моржа” із багаторічним стажем про важливість холодотерапії для чудового самопочуття та здоров’я.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
15C°
3м/с