Рівнянам пропонують “зважити” свою незалежність ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-08-2018  12:01
Рівнянам пропонують “зважити” свою незалежність

23 серпня у Рівному  ВГО Інститут «Республіка» приєднається до Всеукраїнської акції «Зваж свою незалежність». Захід пройде  на майдані Незалежності (біля пам”ятника Т. Г. Шевченку) о 12:00.

Акція «Зваж свою незалежність» приурочена до Дня народження України. Вона має на меті нагадати громадянам про цінність незалежності та активної участі в побудові своєї громади та країни в цілому.

На центральній площі міста відбуватиметься дійство, під час якого представники команди ВІ «Активна Громада» будуть «зважувати» незалежність. А також громадяни будуть робити маленькі кроки на шляху до побудови справді вільної країни – підписувати звернення.

У результаті координатори дізнаються в українців, що для них за вагою, важливістю дорівнює незалежності, а також подарують кожному активному українцю – символ волі.

Акція проходить у 28 містах в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета:


Читайте також:12C°
9м/с