Рівняни не надто довіряють правоохоронцям (ОПИТУВАННЯ) ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
22-08-2017  9:17
Рівняни не надто довіряють правоохоронцям (ОПИТУВАННЯ)

За словами Петра Порошенка, рівень довіри українців до правоохоронців на сьогодні високо зріс. “Коли я став Президентом, рівень довіри до міліції був 3-5%. Рівень довіри до нової поліції – більш ніж 50%. Це результат проведеної реформи”, – сказав він.

Тим часом експерти заявляють, що рівень довіри українців до правоохоронців стрімко падає. Свою роль в падінні рейтингу відіграють скандали з поліцією та невдачі переатестації.

Наприклад, у жовтні минулого року опитування Міжнародного фонду виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) показало, що поліції довіряли 52% українців.

У травні нинішнього року в ході проведеного Центром Разумкова дослідження виявилося, що повністю довіряють поліції 39,7% громадян.

Ми ж запитали у своїх читачів у ФБ, ому з правоохоронців вони довіряють найбльше. На жаль, результати показали про відсутність довіри жодної. Однак, якщо двитись результати нижче, то все таки найбільше довіри викликають патрульні, тоді СБУ і Прокуратура.

Нагадаємо, наші опитування у ФБ не є соціологічними дослідженнями, тому представляють думку не всіх верств населення, а лише активних користувачів соцмереж.

Мета:


Читайте також:7C°
4м/с