Рівняни обговорять, якими мають бути батьківські збори | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
16-10-2018  16:28
Рівняни обговорять, якими мають бути батьківські збори

У середу, 17 жовтня о 18.30 в Інформаційно-освітньому просторі «Інфохаб» (м. Рівне, вул. Словацького, 3а)  відбудеться публічне обговорення «Батьківські збори: якими вони мають бути?». Захід організовано в рамках проекту «Залучення громади Рівного до впровадження реформ», що реалізується об’єднанням громадських організацій «Рада реформ Рівного».

Метою обговорення є напрацювання документу (рекомендації), який допоможе зробити батьківські збори корисними, цікавими та реалізувати принцип партнерства у навчальному закладі.

Під час обговорення ми окреслимо, що наразі подобається та не подобається у проведенні батьківських зборів, а також напрацюємо можливі шляхи вирішення проблем. Також обговоримо,  як педагогіка та діюче законодавство регулюють проведення батьківських зборів. Окрім цього,  популяризуючи кращі практики проведення батьківських зборів, спільно визначимо критерії для підвищення їх ефективності.

Батьківські збори (кращі їх практики) – це місце зародження та розвитку діалогу між освітянами та батьками задля інтересів дитини. На жаль, сьогодні частина батьків та педагогів не правильно сприймають роль та місце батьківських зборів у навчально-виховному процесі, а частина батьків взагалі їх ігнорують. Однак батьківські збори повинні стати фундаментом для розвитку батьківського самоврядування, що, в свою чергу, сприятиме розвитку ключової концепції НУШ: педагогіки партнерства.

Кількість місць обмежена, тому для участі зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням –https://goo.gl/forms/LAUKE2vV70quqAxN2 .

До участі в заході запрошенні представники Управління освіти Рівненської міської ради, вчителі шкіл Рівного та батьки школярів Рівного.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-3C°
4м/с