Рівняни з початку року сплатили податки на суму у 168 мільйонів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-03-2018  11:37
Рівняни з початку року сплатили податки на суму у 168 мільйонів

У Рівному з початку року до бюджетів усіх рівнів сплачено 168,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Такі надходження перевищують минулорічні на 27 %, або 35,8 млн. гривень. Відповідно, місцевий бюджет отримав 126,6 мільйони, а 42,2 мільйонів зараховано до державної казни.
Як зазначають податківці, цей податок є бюджетоутворюючим для місцевого бюджету, адже його частка в надходженнях до місцевої скарбниці становить 66 відсотків.
Враховуючи те, що ПДФО сплачується з легальних доходів громадян, то саме від сумління працедавців, котрі розуміють важливість дотримання законодавства про оплату праці, залежить не лише соціальний захист найманих працівників, а й добробут місцевої громади, на території якої вони здійснюють свою діяльність.
В податковій інспекції нагадують, що у поточному році розмір мінімальної заробітної плати становить 3723 гривні. Це той розмір оплати праці, що роботодавці повинні легально платити своїм працівникам і та планка, нижче якої працівники не мають права продавати свою працю. Крім того, мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.
Сектор організації роботи ДПІ у м. Рівному

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
12C°
4м/с