9°

Рівнянка просить підтримки на суді щодо серійного ґвалтівника

Жертви бояться за свої життя: нещодавно підозрюваного в серії зґвалтувань та спроб зґвалтування відпустили під домашній арешт.

Як повідомляє Рівне-1, рівнянка Ольга Самкевич просить підтримки у суді у справі про серію зґвалтувань. У справі, окрім неї, є ще п’ятеро потерпілих.

Як розповідає жінка, ґвалтівник напав на неї у 2013 році у районі Гідропарку біля школи №2. Близько 19:30 на неї напав невідомий та намагався її зґвалтувати. Жінка каже, що вона намагалася дати зловмиснику гроші, проте той не погодився. Врятувало те, що повз них на велосипеді проїжджав невідомий чоловік. 

– На інших жінок він одразу нападав, починав їх душити, щоб вони не могли дихати. Він одразу їх бив, ґвалтував та жорстоко над ними знущався, – говорить Ольга. 

У серпні 2019 року зловмисника знайшли. Ним виявився 30-річний мешканець Рівного. 

– Це звичайна людина, яка живе серед нас, яка ходить на роботу та живе звичайним життям. Але яка у вечірній час виходила на полювання, щоб знайти жінок, над якими він буде знущатися, – додає жінка. 

За словами Ольги, докази хоч були зібрані досить швидко, проте прокуратура та суд спрацювали не належним чином, Нині судові засідання переносяться та відміняються, а про дату засідань потерпілих не повідомляють. Розгляд справи, каже жінка, затягувало й те, що прокурор неправильно оформлював папери. 

У грудні 2020 року стало відомо, що підозрюваного відпустили під домашній арешт, без обов’язкового носіння електронного браслету. Нині його жертви заявляють, що бояться за свої життя, бо зловмисник може почати їм мстатитись ща їхні свідчення. 

– Нас ніхто про це не попередив. Засідання відбувались за нашої відсутності. Ми взнали про це лише через місяць, на наступному засіданні, – каже Ольга. 

Тому жінка просить усіх небайдужих рівнян прийти та підтримати її у судовому засіданні, яке призначене на понеділок, 17 березня, 10.30. 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp