30°

Рівняни хочуть ще один кінотеатр

Джерело: 7днів

Рівнянам бракує видовищ. Лише доба знадобилася, аби електронна петиція з пропозицією посприяти відкриттю ще одного кінотеатру у місті, розміщена на сайті Рівненської міської ради, набрала необхідні 300 голосів. Тепер її має розглянути міський голова Володимир Хомко.

За його словами, ідея створення в Рівному ще одного кінотеатру йому до вподоби. Однак, цю місію навряд чи зможе втілити міська влада.

– Приміщення, де донедавна був ще один кінотеатр ніколи не належали місту. Він був проданий фондом Держмайна у 2000 році,а в 2010 – перепроданий. Щоб його повернути, потрібно викупити. Для цього потрібна добра воля власника. Він же бажання продавати приміщення не має, – наголосив Володимир Хомко.

Місто не може самотужки братися за цю справу, адже крім коштів на придбання приміщення потрібні будуть чималі інвестиції на його реконструкцію та обслуговування. Тож поява ще одного кінотеатру в нашому місці – царина приватного бізнесу. Який, як відомо, досить жваво реагує на попит на цьому ринку.

– Магазинів як і кінотеатрів буде стільки, скільки буде клієнтів. Якщо буде потреба, буде ще один кінотеатр. Це приватний бізнес, його буде стільки, скільки потрібно. Місто цього зробити своїми силами не може при всій хорошості цієї ідеї, підсумував міський голова.

Нагадаємо, кіноцентр «Ера» (входив до мережі кінотеатрів Multiplex), працював у Рівному на вул. Гагаріна з 2010 року. Це приміщення було зведене ще в радянські часи, тут багато років функціонував кінотеатр «Аврора». Кіноцентр «Ера» припинив свою діяльність навесні 2018 року. Власники приміщення планували передати його в оренду для облаштування супермаркету всеукраїнської мережі. Реконструкція триває й досі. У єдиному в Рівному кінотеатрі – кінопалаці «Україна», досить часто заповнені обидва зали та чималі черги до квиткових кас.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp