5°

Рівнянина судитимуть за сурогатний алкоголь

Чоловік придбав 2450 пляшок незаконно виготовленого алкоголю. 

Під процесуальним керівництвом Рівненської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та 22 січня скеровано до Рівненського міського суду обвинувальний акт стосовно 50–річного рівнянина. Чоловіка обвинувачують у незаконному придбанні з метою збуту та зберіганні з цією ж метою незаконно виготовлених алкогольних напоїв  (ч. 1 ст. 204 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік придбав 2450 пляшок незаконно виготовленого алкоголю. Відповідно до етикеток це горілка, а згідно з висновком експерта вміст пляшок не відповідає вимогам ДСТУ. Зокрема, в рідині занижений вміст етилового спирту та завищений вміст альдегідів.

Сурогатний алкоголь з метою подальшого збуту обвинувачений зберігав в орендованих складських приміщеннях у Рівному, до моменту його виявлення та вилучення працівниками податкової міліції.

За вказані дії обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу від 85 000 грн до 170 000 грн з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Примітка: Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні  злочину і не може бути піддана кримінальному  покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: Всі новини Рівненщини


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp