14°

Росія звільнила бранця Кремля Терновського, йому збирають кошти на проживання

Політв'язень Роман Терновський
Український політв’язень Роман Терновський, засуджений за участь у «Правому секторі», повернувся в Україну у зв’язку з закінчення терміну ув’язнення. 

Про це повідомляється на сторінці «Об’єднання родичів політв’язнів Кремля» у Фейсбук.

Політв’язня Романа Терновського звільнили у зв’язку з закінченням незаконного строку ув’язнення. Зараз Роман вже в Україні, у жахливому стані прямує додому у Харківську область. Чоловік взагалі не має грошей та будь-яких інших ресурсів, — йдеться в повідомленні.

Об’єднання просить всіх, хто може, допомогти чоловіку будь-якою сумою. Просто, щоб у людини були гроші на їжу та речі першої необхідності на перші дні перебування на волі.

Перерахувати кошти можна на банківську картку Об’єднання (ПБ): 5169 3305 1740 9675.

З будь-якими питаннями звертайтеся за номером Об’єднання 0731853811

Нагадаємо, Первомайський райсуд Ростова-на-Дону засудив Терновського за «участь у діяльності екстремістської організації» до 2 років і 3 місяців колонії загального режиму.

Так, російське слідство використало як докази відео з YouTube, на яких показано, що Терновський брав участь в акції за блокаду вантажних машин з РФ в лютому 2016 року. Крім того, у квітні 2016 року в Харкові Терновський разом із однодумцями блокували з’їзд організації «Український вибір». 9 травня 2016 року він, за його словами, брав участь в бійці з представниками МВС України. У червні 2016 року Терновський був одним з демонстрантів, які пройшли Харковом із манекеном Путіна в труні.