Розпочався обмін полоненими | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
16-04-2020  9:42
Розпочався обмін полоненими

Розпочався черговий етап взаємного звільнення утримуваних осіб – Україна повертає 19 своїх громадян, які перебували в неволі на тимчасово окупованих територіях.

ДжерелоОфіс президента України, Українська правда

З огляду на карантинні обмеження, які наразі діють у державі, після повернення звільнені українці направляться на обов’язкову обсервацію.

Взаємне звільнення утримуваних осіб відбувається у рамках формату “всіх на всіх”.

Для президента України Володимира Зеленського та для української влади загалом цінним є кожен, кого незаконно утримують на окупованих територіях чи в іншій країні. Україна має визволити всіх своїх громадян.

Це вже третій етап звільнення за каденції Володимира Зеленського. Перший відбувся у вересні минулого року, коли додому повернулися 35 українців, під час другого – у грудні – повернулися 76 громадян.

Нинішнє звільнення демонструє дієвість стратегії Президента та дотримання домовленостей, досягнутих під час саміту в Нормандському форматі у грудні 2019 року”.

В Офісі президента зазначили, що тривають також переговори про звільнення українців, які утримуються на території окупованого Криму та в Росії.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
29C°
7м/с