Рятувальники Рівненської АЕС відпрацювали ліквідацію аварійної ситуації на залізничному транспорті ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
31-08-2019  10:10
Рятувальники Рівненської АЕС відпрацювали ліквідацію аварійної ситуації на залізничному транспорті

30 серпня рятувальники підпорядкованих підрозділів ДПРЗ-2 (22 ДПРЧ, 23 ДПРЧ) ГУ ДСНС України у Рівненській області провели вивчення району виїзду з відпрацюванням ввідної з ліквідації аварійної ситуації на залізничному транспорті на одній з дільниць транспортного цеху ВП Рівненська АЕС. За тактичним задумом внаслідок технічної несправності відбулося загоряння двигуна локомотиву з подальшим поширенням пожежі на паливні баки.

Прибувши на місце умовної аварії в ході розвідки було встановлено, що вогнем охоплено машинне відділення локомотиву та відбулось загоряння розлитого дизельного палива, а також була загроза поширення пожежі на сусідній локомотив. Оцінивши обстановку керівником гасіння пожежі було прийнято рішення встановити пожежні автомобілі на вододжерело та ліквідувати умовну пожежу за допомогою одного СПП-4, а для захисту сусіднього локомотиву було подано два водяні стволи «Вайпер». Для проведення даних навчань  було залучено 4 одиниці пожежної та спеціальної техніки, а також 18 чоловік особового складу.

Після того, як були відпрацьовані оперативні дії, керівництвом ДПРЗ-2 було проведено підсумки навчання на яких було доведено оперативно-тактичну характеристику об’єкту та особливості ведення оперативних дій на об’єктах ВП «Рівненської АЕС». Особлива увага зверталася на дотриманні правил безпеки праці.

Метою проведення даних регулярних навчань  є удосконалення професійних навичок щодо ліквідації різного виду аварійних ситуацій, вивчення району виїзду а також взаємодія між пожежно-рятувальними підрозділами ДПРЗ-2 (22ДПРЧ 23ДПРЧ) та черговим персоналом об’єкту.[Heateor-SC]

Поділитися:

[ishare_buttons]

Читайте також:-1C°
10м/с