Риболови "напорушували" майже на 5 тис грн за тиждень | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
28-03-2019  10:30
Риболови “напорушували” майже на 5 тис грн за тиждень

За минулий тиждень було зафіксовано 20 фактів порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів та вилучено понад 18 кг риби.

Так, було складено три протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 14 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства). Також оформлено  три акти виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно яких конфісковано 11 од. заборонених знарядь лову.

«За даний період у порушників вилучено понад 18 кг риби та одну ліскову сітку. Накладено штрафів на суму 765 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 4 675 грн», – повідомили у відомстві.

Для прикладу, 21 березня під час проведення рибоохоронного рейду на Хрінницькому водосховищі, поблизу с. Товпижин Демидівського району затримано порушника, котрий здійснював підводне полювання без посвідчення підводного мисливця. У чоловіка вилучено  понад 16 кг риби, а саме: щук – 8 екз., окунь – 2 екз.,  сом – 1 екз. та лящ – 1 екз. Сума завданих збитків склала 3 349 грн.

Згодом рейдова група зафіксувала аналогічне порушення. В результаті  було затримано ще одного підводника, який також не мав посвідчення підводного мисливця. При цьому громадянин спіймав 52 екз. раків. Збитки становлять 1 326 грн. 

На громадян складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлені до районного суду Рівненської області для притягнення осіб до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси вилучені.

Рівненський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номерами телефонної «гарячої лінії» відомства: (093) 263-39-32.

Довідкова інформація:

Нагадуємо, з першого квітня 2019 року починається весняно-літня нерестова заборона у водоймах Рівненській області Електронна карта дозволених ділянок для вилову водних біоресурсів під час нересту  доступна за посиланням.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
4м/с