Сьогодні на "Київ-Чоп" рятувальники вчились ліквідовувати наслідки ДТП | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-05-2017  16:29
Сьогодні на “Київ-Чоп” рятувальники вчились ліквідовувати наслідки ДТП

5 травня у зв’язку з проведенням в Україні пісенного конкурсу «Євробачення-2017» рятувальники 7-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області провели тактико-спеціальне навчання на автошляху міжнародного значення Київ-Чоп поблизу с. Бугаївка Радивилівського району щодо ліквідації наслідків ДТП.

Згідно тактичного задуму відбулося зіткнення двох легкових автомобілів в результаті чого двоє водіїв зазнали травм, знаходяться в непритомному стані в автомобілях і потребують медичної допомоги. Один із автомобілів внаслідок ДТП перекинутий. До місця аварії було направлено черговий караул рятувальників 7-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області, працівники екстреної медицини, та працівники Радивилівського відділу національної полції.

 


По прибуттю до місця події, рятувальники задіявши гідравлічне обладнання аварійно-рятувального автомобіля приступили до роботи з деблокування двох водіїв з транспортних засобів. Після успішного звільнення водіїв із автомобілів, потерпілі були передані працівникам швидкої медичної допомоги та за допомогою ствола ПРОТЕК здійснювались роботи по змиву паливно-мастильних матеріалів з проїжджої частини.


Всі задіяні служби прибули вчасно та діяли злагоджено. До навчань було залучено 12 чоловік персоналу служб та 3 одиниці техніки. Поставлена мета навчаннь була досягнута.

Головне управління ДСНС у Рівненській області

Мета:


Читайте також:3C°
7м/с