Сьогодні на Рівненщину приїхали школярі з Луганщини | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
25-10-2018  14:55
Сьогодні на Рівненщину приїхали школярі з Луганщини

31 дитина з прифронтового міста Попасного Луганської області відсьогодні три тижні гостюватиме у таборі «Електронік», що у Рівненському районі. У санаторії діти матимуть можливість пройти процедури з профілактики та лікування хронічних захворювань органів дихання, серцево-судинної системи, органів травлення, органів опорно-рухового апарату, нервової та ендокринної системи.

Для них запланували насичену культурну програму, аби вони мали змогу познайомитися з нашим краєм.Школярі зі Сходу відвідають культурні пам’ятки у Пересопниці, Дубно та Острозі. Тут їм розкажуть про історію Рівненщини, видатних людей нашого краю. Окрім того, діти візьмуть участь у різноманітних майстер-класах з вивчення місцевих давніх ремесел.

«Гроші на оздоровлення та відпочинок дітей зі Сходу, а це 150 тисяч гривень, виділили з обласного бюджету, – розповідає заступник голови ОДА Олександр Корнійчук. – А із самим проханням до на звернулися із Попасного. Своєю підтримкою ми ще раз демонструємо, що Схід та Захід разом».

Нагадаємо, два роки тому Рівненщина та Луганщина підписали Меморандум про співпрацю, в рамках якої передбачена партнерська підтримка східної області. Співробітництво стосується відбудови інфраструктури, гуманітарної допомоги, а також організації відпочинку та оздоровлення дітей.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-5C°
2м/с