22°

Сьогодні рівнян кличуть на тренінг, щоб мотивувати брати участь в управлінні своїм містом

7 грудня о 10.00 у приміщенні Інформаційно-освітнього простору INFOHUB (м. Рівне, вул. Словацького, 3а) відбудеться тренінг «Особливості партисипації та інструменти участі громадян у формуванні місцевої політики».

Конструктивна взаємодія влади та громадськості є ефективною основою для розвитку міста та країни вцілому. Саме це є основною характеристикою партисипації, що забезпечує участь громадськості у напрацюванні та реалізації важливих для громади рішень. В свою чергу вона забезпечує авторитет демократично обраної влади, яка будує партнерські стосунки з громадою та приймає рішення на основі реальних потреб мешканців.

Чому ж партисипація є важливою? Що таке публічні консультації та коли їх варто проводити? На ці та інші питання ви отримаєте відповіді в ході тренінгу «Особливості партисипації та інструменти участі громадян у формуванні місцевої політики», а також на реальних прикладах спробуєте вирішити важливі для міста питання за допомогою публічних консультацій, а також зрозумієте як розвивати взаємну довіру та співпрацю між громадянами та владою.

Тренер – Андрій Токарський, Громадянська мережа ОПОРА, об’єднання громадських організацій “Рада реформ Рівного“.

До участі запрошуються представники Рівненської міської ради, зокрема міський голова та його заступники, секретар, депутати, представники виконавчих органів Рівнеради, громадські активісти, представники ЗМІ та небайдужі громадяни.