Сьогодні у Рівному досвідом з майбутніми журналістами ділиться Олександр Гороховський, головний редактор FactCheck-Ukraine | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
10-10-2017  12:30
Сьогодні у Рівному досвідом з майбутніми журналістами ділиться Олександр Гороховський, головний редактор FactCheck-Ukraine

На факультеті журналістики МЕГУ  імені академіка Степана Дем’янчука сьогодні проводить тренінг Олександр Гороховський – головний редактор FactCheck-Ukraine, куратор Checkregion-ua, автор практичного посібника.
Проект реалізується за підтримки Асоціації міжнародних справ (Чехія) та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.  Програма тренінгів базується на матеріалах практичного посібника «Фактчек як тренд розслідувань. Можливості та перспективи», який був підготовлений експертами FactCheck-Ukraine на основі набутого досвіду роботи за концептом фактчек.
Фахівці українських фактчекінгових ресурсів FactCheck-Ukraine та Checkregion-ua, з метою поширення концепту фактчек як нового тренду журналістських розслідувань, запровадили програму з регіональних тренінгів.
Студенти ознайомлюються та здобувають навики користуватися методами верифікації за концептом фактчек.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
1C°
5м/с