Сьогодні у Рівному протестуватимуть проти розплідника собак | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
22-09-2017  9:46
Сьогодні у Рівному протестуватимуть проти розплідника собак

Активісти “Національного корпусу” разом з мешканцями мікрорайону “Радіозавод”,  викладачами та студентами МЕГУ сьогодні о 11-00 проведуть мітинг з вимогами знесення розплідника собак на вул. Данила Галицького, 25.

Нагадаємо,  досить довгий час на території колишнього радіозаводу громадянин Юрій Бойко розводить  собак, які з того часу почали заважати людям спокійно спати, а викладачам та студентам МЕГУ займатись навчальним процесом.

Вже майже рік тому було прийнято рішення суду котре зобов’язало Юрія Бойка негайно звільнити самовільно зайняту земельну ділянку за адресою: м.Рівне, вул. Данила Галицького, 25 шляхом знесення розплідника собак. Також є виконавчий лист який вступив у силу ще з грудня минулого року. Але по факту рішення суду не виконане.

Найбільший галас собаки здіймають в нічний період часу, а саме з 23.00 до 4.00, що дуже непокоїть жителів цього мікрорайону. Найгірше доводиться жителям будинків за адресами: Д.Галицького 11 та Степана Дем’янчука 19 вони знаходяться найближче від місця розташування собачих вольєрів (30-100м). Впродовж дня, коли відбувається навчальний процес в університеті  МЕГУ, який знаходиться поруч, собачий гавкіт не припиняється, що заважає викладачам та студентам, тому що собачі вольєри знаходяться біля вікон університету.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
8м/с