Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Сьогодні у Рівному відбудеться земельна комісія ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
28-01-2019  10:15
Сьогодні у Рівному відбудеться земельна комісія

Сьогодні о 14:00 годині, в кабінеті 410 (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства. Більшість питань стосуються землеустрою Рівного

Порядок денний засідання

постійної комісії з питань міського господарства

 1. Про затвердження Положення про постійні комісії Рівненської міської ради сьомого скликання. (Паладійчук С. Б. – секретар міської ради)

 2. Про внесення змін та доповнень до рішення Рівненської міської ради від 10.07.1997 № 219 «Про розмежування повноважень виконавчих органів та міського голови». (Стасюк Р. П. – депутат Рівненської міської ради)

 3. Про надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області мереж централізованого водопостачання та водовідведення житлових будинків у м. Рівному. (Сахнюк Я. О. – начальник Управління житлово-комунального господарства)

 4. Про надання Комунальному автотранспортному підприємству 1728 дозволу на укладання договорів для одержання кредиту-овердрафу. (Сахнюк Я. О. – начальник Управління житлово-комунального господарства)

 5. Повторний розгляд. Про надання дозволу на розроблення детального плану території. (в районі вулиці Київської). (Мельник В. В. – заступник начальника Управління містобудування та архітектури)

 6. Повторний розгляд. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на вул. Відінській, 41 ПрАТ «Рівнебуд» (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 7. Повторний розгляд. Про припинення права оренди земельної ділянки, розірвання договору оренди землі та передачу в постійне користування ОСББ «Курчатова 1-Б» земельної ділянки на вул. Курчатова, 1-Б (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)

 8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Комунальному підприємству – Рівненському міському тресту зеленого господарства земельної ділянки на вул. Петра Дорошенка, 7/1 (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 9. Про поновлення договору оренди землі на вул. Київській, 92 гр. Нечипоруку В. М. (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)

 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Курчатова, 18-К і вул. Курчатова, 18-Л та передачу її в оренду ТОВ Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходяться об’єкти нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення Приватному підприємству «ЗІМ» у власність шляхом викупу земельної ділянки у провулку Робітничому, 5, на якій знаходиться нерухоме майно. (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників гуртожитку «Курчатова 10» земельної ділянки на вул. Курчатова, 10 (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 13. Про припинення Рівненському обласному міжгосподарському кооперативному шляхо – будівельному об’єднанню “Рівнеагрошляхбуд” права оренди земельної ділянки, розірвання договору оренди землі на вул. Пластовій, 27 (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТзОВ «Вест Ойл Груп» на вул. Дубенській, 163 – а ( на земельній ділянці знаходиться навіс). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 15. Повторний розгляд. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТзОВ «Русана Плюс» на вул. 16 Липня, 59 (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)

 16. Про звіт про виконання бюджету міста Рівного за 2018 рік. (Шульга В. О. – начальник Управління бюджету і фінансів)

 17. Різне.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської радиКоментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


17C°
3м/с