Сьогодні у Рівному вручать стипендії творчим та креативним рівнянам (СПИСОК СТИПЕНДІАТІВ) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-02-2018  10:28
Сьогодні у Рівному вручать стипендії творчим та креативним рівнянам (СПИСОК СТИПЕНДІАТІВ)

5 лютого відбудеться вручення стипендій міського голови обдарованій молоді, провідним творчим, бібліотечним працівникам, ветеранам галузі «культура». Вручення відбудеться о 12:00 год. у залі засідань міськвиконкому (вул. Соборна, 12а).

Список

стипендіатів міського голови у 2018 році

(обдарована молодь)

1. Давидюк Максим – учасник зразкового естрадного хору «Фантазія» КЗ «Міський будинок культури» (керівник Галина Давидюк).

2. Мерчант Мішель – учасниця зразкового ансамблю сучасного танцю «Етика» КЗ «Міський будинок культури» (керівник Руслана Мартинюк).

3. Третяк Дарія – учасниця зразкового ансамблю танцю «Полісяночка» КЗ «Міський будинок культури» (керівник Євгенія Жемчугова).

4. Остапович Роман – учень ІІІ класу КЗ «Рівненська державна дитяча   художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Руслана Хвеся).

5.  Петровська Анастасія – учениця ІІІ класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Тетяни Стрілець).

6. Горська Христина – учениця ІІ класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Ольги Побережної).

7. Римчук Анна-Анастасія – солістка КЗ «Рівненський міський палац культури».

8. Олійник Олексій – учасник зразкового аматорського естрадного хору «DAR&B» КЗ «Рівненський міський палац культури».(керівник Ірина Шаульська).

9.   Новосад Ярослав – учасник зразкового аматорського ансамблю сучасного танцю «Why not» КЗ «Рівненський міський палац культури».(керівник Ярослав Клименко).

10. Смаль Анастасія – учениця V класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Ольги Кравчук та Наталії Мельничук).

11. Холод Марія-Валерія – учениця VI класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Наталії Калашнік).

12. Ковальчук Катерина – учениця ІІІ класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Богдана Кальмука).

13. Стукало Олександр – учень VIII класу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Віталія Ковальчука)

14. Комар Ангеліна – учениця VIII класу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Ольги Костюк )

15. Дятлик Герасим – учень VIII класу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Василя Радчука )

Список

стипендіатів міського голови у 2018 році

(провідні творчі, бібліотечні працівники, ветерани галузі)

 

1. Коник Руслана Олександрівна – бібліотекар І категорії бібліотеки-філії №5 Рівненської централізованої бібліотечної системи.

2. Невірковець Петро Антонович – керівник народного аматорського хору «Верес» КЗ «Міський будинок культури».

3. Тишкун Тетяна Павлівна – методист КЗ «Міський будинок культури».

4. Оліферук Ірина Євгенівна – заступник директора по зоологічно – ветеринарній частині Рівненського зоологічного парку загальнодержавного значення.

5. Рябунець Орися Іванівна – завідувачка канцелярією КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка».

6. Лагнюк Тарас Васильович – керівник зразкового аматорського ансамблю сучасного танцю «Едельвейсики» КЗ «Рівненський міський палац культури».

7. Гриценюк Роман Анатолійович – керівник народного аматорського ансамблю бального танцю «Флеш» КЗ «Рівненський міський палац культури».

8. Гасюк Тетяна Аркадіївна – заступник директора з навчальної роботи, старший викладач музично теоретичних дисциплін Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.

9. Мартинюк Алла Володимирівна – викладач по класу фортепіано та концертмейстер КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2».

10. Панасюк Христина Леонідівна – викладач по класу фортепіано та концертмейстер КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2».

 

Мета:


Читайте також:



  • Курси перукаря рівне
18C°
8м/с