Сьогодні у РОДА оприлюднили інформацію про намір укласти договір на будівництво спорткомплексу на Макарова у Рівному з ТОВ "Стиль-декор" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
10-05-2018  16:50
Сьогодні у РОДА оприлюднили інформацію про намір укласти договір на будівництво спорткомплексу на Макарова у Рівному з ТОВ “Стиль-декор”

Сьогодні Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації оприлюднив інформацію про намір укласти договір на роботи з “Будівництва універсального спортивного залу спорткомплексу КЗ “Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву” з ТОВ “Стиль-декор”. Вартість договору складе 154 млн.грн. Конкуренти ще мають 10 днів на оскарження такого рішення тендерного комітету Департаменту, якщо знайдуть якісь невідповідності в пропозиції фірми вимогам замовника.

ТОВ “Стиль-декор” за даними інформаційно-аналітичної системи Youcontrol.com.ua очолює Мельник Ігор Дмитрович, а належить Рожчук Вірі Петрівні.

За останні 10 років, за даними http://z.texty.org.ua ця фірма отримала публічних коштів на майже 400 млн. грн. Нині ця цифра перевалить за пів мільярда. Нагадаємо, що ця суму це лише, так звана “перша черга” будівництва, адже загальну вартість робіт оцінено в понад 300 млн. грн. Інформує ГО “За чесний тендер”. Посилання на тендер https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-13-001175-a

Згідно інформації з відкритих джерел, ТОВ «Стиль-Декор» є одним з лідерів на Рівненщині за кількістю виграних тендерів на будівництво та ремонти соціальних закладів (понад 300 млн грн), також стало фігурантом кількох кримінальних проваджень. Окрім «Стиль-декору» у судових ухвалах також згадуються фірми-партнери із групи, пов’язаної із родиною бізнесмена Юрія Фалко: ПВКФ «Фіалка», ТОВ «Укрбудреммонтаж інжиніринг», ПП «Вестінвестбуд». В одному з судових рішень йдеться, що Фалко є організатором діяльності усіх цих фірм.

Зокрема, підприємствам закидають привласнення бюджетних коштів під час ремонтів доріг на Рівненщині. Фірми підозрюються у використанні асфальтобетону, що не відповідає вимогам проектно-кошторисної документації і нормам, а також завищенні вартості витрат на заробітну плату.

В іншому провадженні, що стосується ремонту та будівництва соціальних закладів, зазначено що фірми завищували вартість матеріалів, витрати, обсяги виконаних робіт, використовували матеріали, що не відповідають вимогам, вносили недостовірні дані до актів приймання виконаних робіт.

Слідчі також вважають, що цінові пропозиції, за якими «Стиль-Декор» вигравало торги, не відповідають необхідним майбутнім затратам на виконання робіт, що може негативно вплинути на їхню якість.

«Стиль-Декор» записано на Віру Рожчук. Це дружина Олександра Рожчука, який разом з бізнесменом Миколою Цупруком заснували  громадську організацію «Комбат Самбо». Юрій Фалко — їхній бізнес-партнер. Успіх фірм, близьких до цієї групи, раніше пов’язували із першим заступником голови Рівненської ОДА Юрієм Приварським, який колись працював юристом у фірмі родини Фалко. Втім і після звільнення Приварського компанії продовжують вигравати тендери. Видання також пишуть, що зацікавленою особою на тендерних перемогах «Стиль-Декору» є нардеп від «Народного фронту» Юрій Вознюк.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
2м/с