Сьогодні відбудеться засідання постійної комісії з питань науки, освіти, культури | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
19-12-2018  9:44
Сьогодні відбудеться засідання постійної комісії з питань науки, освіти, культури

19 грудня, об 11:00, на вул Соборна 12-А, 4 поверх, каб. 410, відбудеться засідання постійної комісії з питань науки, освіти, культури, духовного відродження, молоді, спорту, зв’язків з громадськими об’єднаннями та засобами масової інформації.

Орієнтовний порядок денний  засідання постійної комісії з питань науки, освіти, культури,  духовного відродження, молоді, спорту, зв’язків з  громадськими об’єднаннями та засобами масової інформації

1 Про затвердження Положення про постійні комісії Рівненської міської ради сьомого скликання.

Доповідач: Паладійчук С. Б., секретар міської ради.

2 Про зміни до бюджету міста Рівного на 2018 рік.

Доповідач: Шульга В. О., начальник Управління бюджету і фінансів.

3 Про зміни до рішення Рівненської міської ради від 22.02.2018 № 4004 “Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2018 рік” (що стосуються Управління житлово-комунального господарства).

Доповідач: Сахнюк Я. О., начальник Управління житлово-комунального господарства.

4 Про зміни до рішення Рівненської міської ради від 22.02.2018 № 4004 “Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2018 рік” (що стосуються Управління культури і туризму).

Доповідач: Максименко Т. А., начальник Управління культури і туризму.

5 Про зміни до рішення Рівненської міської ради від 22.02.2018 № 4004 “Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2018 рік” (що стосуються Управління охорони здоров’я).

Доповідач: Іськів В. І., начальник Управління охорони здоров’я.

6 Про бюджет міста Рівного на 2019 рік.

Доповідач: Шульга В. О., начальник Управління бюджету і фінансів. 

7 Про приватизацію нежитлового приміщення за адресою м. Рівне, вулиця Соборна, 22.

Доповідач: Поліщук Н. В., начальник Управління комунальною власністю.

8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування релігійній громаді (парафії) Святого Пантелеймона Цілителя м. Рівне, Рівненсько-Волинської єпархії УАПЦ земельної ділянки на вул. Андрія Мельника (вільна від забудови земельна ділянка).

Доповідач: Таргоній С. Г., начальник Управління земельних відносин.

9 Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку міста Рівного на 2015 – 2019 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 26.02.2015 № 4904.

Доповідач: Кирея М. І., начальник Управління економіки міста.

10 Про затвердження Програми підтримки та розвитку Державно-комунального підприємства “Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного” на 2019 – 2023 роки.

Доповідачі: Максименко Т. А., начальник Управління культури і туризму, Черепанов А. М., директор ДКП “Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного”.

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради

 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
8м/с