9°

СБУ затримала на Рівненщині організатора контрабандного постачання в Україну псевдоефедрину, який перебував у державному розшуку

Співробітники Служби безпеки України затримали на Рівненщині організатора контрабандного постачання в Україну псевдоефедрину, який перебував у державному розшуку.
У лютому 2017 року на міжнародному пункті пропуску «Ягодин» на Волині правоохоронці затримали мешканку обласного центру, яка намагалася ввезти в Україну 5,6 тисячі пігулок з вмістом псевдоефедрину. Одночасно у Рівному співробітники СБ України затримали організатора «бізнесу» та другого кур’єра з майже трьома тисячами пігулок аналогічного препарату.
За висновками експертів, вартість вилучених контрабандних пігулок за цінами «чорного ринку» становить понад вісімсот тисяч гривень.
Організатором виявився мешканець Рівного, який уже притягувався до кримінальної відповідальності за розповсюдження наркотичних засобів та перебував на іспитовому терміні.
Суд визнав зловмисника винним за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави, після внесення якої зловмисник втік від слідства та був оголошений у державний розшук.
Співробітники спецслужби встановили місцезнаходження та затримали ділка в одному із сіл Рівненського району .
Зловмиснику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а кошти застави у розмірі 130 тисяч гривень повернуто на користь держави.

Прес-група УСБУ в Рівненській області