15°

Селищний голова Гощі обіцяє ремонт доріг, на який у бюджеті немає грошей

Нещодавно на офіційному сайті Гощанської громади з’явилася доволі оптимістична новина про те, що у 2021 році заплановано ремонт доріг ОТГ за кошти обласного дорожнього фонду. В перелік входили 4 вулиці безпосередньо в смт Гоща, та ще 2 дороги загального користування місцевого значення: О-180307 (Матіївка – Мичів – Мощони- Воронів – Воскодави) та О-180304 (Русивель – Майків – Жаврів – Бочаниця). І тут мова про капітальне впорядкування дорожнього господарства.

Панчук Микола (джерело Facebook)

Ремонт доріг – це завжди добра новина для мешканців. Але цікаво у всій цій історії те, як висвітлювало цю подію офіційне медіа Гощанської ОТГ:

«Сьогодні, завдяки спільним зусиллям громади та депутатів, зокрема, за сприяння депутата обласної ради Віктор Щербачук, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, погоджено перелік об’єктів, що фінансуватимуться у 2021 році за рахунок залишку коштів обласного територіального дорожнього фонду…».

Редактори сайту ще й дали посилання на особисту сторінку депутата Рівненської обласної ради та генерального директора у ТОВ «Ріттер Біо Агро» Віктора Щербачука у Facebook. Того, який в 2019 році безуспішно балотувався як самовисуванець по одномандатному виборчому округу №153, а в 2020-му потрапив в Рівненську обласну раду під знаменами партії «За майбутнє».

Природньо, що Віктора Щербачука не покидає надія все ж повісити собі на груди значок народного обранця. Тому він вже почав готуватися до майбутніх парламентських виборів, долучивши до цього голову Гощанської ОТГ.

Віктор Щербачук (джерело Facebook)

26 квітня в приміщенні Гощанської селищної ради відбулося позачергове засідання 7-ї сесії селищної ради восьмого скликання. Один з місцевих депутатів підняв тему доріг і логічно, що все скінчилося таким же логічним запитанням: «Чому громада має дякувати за ремонт саме Віктору Щербачуку?». На що Микола Панчук відповів:

«Я як селищний голова і як громадянин, я ще так само як ви маю дітей і маю ще свою особисту думку. І я в себе на сторінці можу подякувати вам, Щербачуку, Пилипчуку, Іванісову, президенту України, всім. Я подякував Віктору Миколайовичу на особистій сторінці Панчука Миколи».

Відео з засідання ради підтверджує той факт, що голова Гощанської ОТГ займається політичним просуванням Щербачука, але заперечує цей факт:

Закид про те, що Щербачука піарять на офіційних медійних каналах ОТГ (сайт та сторінка у соцмережі Facebook), пан Панчук проігнорував, поставивши крапку запитанням: «По дорогам зрозуміла ситуація?».

Правду кажучи, такий піар може, як то кажуть, вилізти Віктору Щербачуку боком. Адже загальновідомо, що виготовлення проектно-кошторисної документації не гарантує проведення ремонту. І таких прикладів безліч.

В Рівненській ОДА нам пояснили, що наразі коштів на ремонт доріг немає. Як видно з паперів, на кожен проект виділено рівно по 1 тис. грн. Чого не вистачить навіть на розробку проектно-кошторисних документів. А це вже документально підтверджений факт пустих обіцянок, які, на думку фігурантів, допомагають заробляти політичні бали. Та мешканці ОТГ дуже скоро згадають обіцянку обласного депутата і спитають у нього, чому дороги досі нагадують бездоріжжя. А от з кого спитає пан Щербачук, побачимо вже влітку.