21°

Серійне виробництво автобусів на Рівненщині планують запустити вже цьогоріч

Автобус «Іква», зібраний ТОВ «Рівненський автозавод» у селі Тараканів на Рівненщині, нині перебуває на етапі сертифікації. Після її завершення підприємство планує запустити серійне виробництво транспортних засобів.


Вартість автобуса «Іква» на 40 пасажирських місць становитиме 120 тис доларів. Для прикладу, автобуси такої ж місткості за кордоном вартують біля 170-180 тис євро. Він на 50% український: інтер’єр, екстер’єр, окремі деталі й комплектуючі транспортного засобу виготовляються у Львові, Сумах, Черкасах, Києві тощо. Розробка, дизайн, конструкторська документація – виконані ТОВ «Рівненський автозавод». Базове шасі автобуса – від компанії IVECO.


«Іква» – новий сегмент технологічного хабу, який створюється у нашій області. Такі ідеї завжди отримуватимуть підтримку від обласної влади, адже це важливо для розвитку нашого краю – бізнес створює робочі місця та платить податки, зазначає голова облдержадміністрації Віталій Коваль.

Запуск серійного виробництва автобусів «Іква» у ТОВ «Рівненський автозавод» попередньо планують вже наприкінці 2019 року.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp