Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Ще дві сучасні амбулаторії на Рівненщині починають приймати відвідувачів ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
29-03-2019  12:30
Ще дві сучасні амбулаторії на Рівненщині починають приймати відвідувачів

Реформа сільської медицини в дії! Жителі сіл Повча (Дубенський р-н) та Боремель (Демидівський р-н) можуть тепер отримувати якісні медичні послуги в сучасних амбулаторіях.

На Рівненщині вже працює 4 нові амбулаторії із 34 запланованих. Найближчим часом свої двері відкриють ще декілька закладів.

Обидві амбулаторії побудовані за типовим проектом Мінрегіонбуду. Тут є кабінет лікаря, кімната персоналу, стерилізаційна, процедурна.

Амбулаторії мають житло для лікаря, а це прекрасна мотивація для кваліфікованого персоналу працювати у селі. Важливим є те, що тут буде і впровадження телемедицини. Невдовзі заклади отримають й новенькі службові автомобілі.

Голова Повчанської громади Інна Іванюк зізналась як заплановане будівництво сприймали на початку – сумнівались, мовляв чи не буде довгобуд. А коли заїхала техніка і розпочались роботи – побоювання розвіялися. І за 4 місяці збудували нову амбулаторію за президентською програмою «Допомога поруч».

Нагадаємо, реформа сільської медицини ініційована Президентом України, в рамках якої Мінрегіон спільно з МОЗ відпрацювали створення ефективних спроможних мереж закладів первинної меддопомоги, які затверджені обласними держадміністраціями. Зараз координується робота з будівництва нових сучасних медамбулаторій.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Амбулаторія в селі Боремель Демидівського району

Амбулаторія в селі Повча на Дубенщині

Дитячий куточокКоментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


26C°
8м/с