Щоденна підбірка новин світу цифрових технологій за 11.05.2020 | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-05-2020  8:35
Щоденна підбірка новин світу цифрових технологій за 11.05.2020

Google анонсувала зміни у сервісі Google Duo

Цей застосунок призначений для відеозв’язку, і незабаром в ньому з’являться групові відеодзвінки, розраховані максимум на 32 людини.

Завдяки цьому нововведенню, Google Duo стане прямим конкурентом сервісу Zoom, кількість користувачів якого збільшилася в десятки разів після того, як співробітники різних організацій по всьому світу перейшли на дистанційний спосіб роботи.

 

Груповий відеозв’язок з’явиться в Duo як на мобільних платформах (Android і iOS), так і на десктопах у браузерній версії сервісу. Втім, новий сервіс розрахований в основному не на бізнес, а на звичайних користувачів для підтримки зв’язку з друзями і родичами в умовах самоізоляції. Про це свідчить той факт, що в Duo буде реалізована підтримка інтерактивних масок (як в MSQRD, Instagram, Snapchat і VK).

Люди зможуть спілкуватися без мови – І. Маск

Ілон Маск заявив, що винахід його компанії Neuralink через кілька років дозволить людям спілкуватися без використання мови. Про це повідомляє видання Independent.

Компанія Neuralink розробляє спеціальний імплант для допомоги людям з синдромом Паркінсона або Альцгеймера, а також тим, хто втратив слух, зір або здатність рухатися через пошкодження мозку. Пристрій може бути готовий вже до кінця цього року.

 

Однак, Маск зазначив, що імплант розробляється не тільки для потреб людей з серйозними захворюваннями, але також і для удосконалення здібностей мозку у здорових людей.

За словами підприємця, після імплантації чіпу Neuralink, люди зможуть спілкуватися більш швидко і на будь-яких мовах.

«Я не впевнений, що станеться з мовою. У такій ситуації це було б схоже на матрицю. Ти хочеш говорити іншою мовою? Немає проблем, просто скачай програму», – додав Маск.

В кінцевому ж результаті Маск розраховує, що завдяки імпланту люди будуть спілкуватися телепатично, а традиційна мова втратить свою актуальність.

Tinder реалізує відеочати до кінця року

Match Group, материнська компанія бренду, оголосила про цю функцію в своєму звіті про доходи.

Match Group заявила, що вона прискорює розробку створення «індивідуальних відеочатів» в Tinder. Компанія не розкрила подробиць, але додала, що відеодзвінки будуть вперше введені для користувачів в «кінці другого кварталу».

Xiaomi збирає кошти на вентилятор-трансформер

Напередодні літнього сезону Xiaomi анонсувала кампанію зі збору грошей на оригінальний багатофункціональний вентилятор-трансформер EDON. Модель цікава тим, що може використовуватися і як настільний, і як підлоговий варіант, а також в ролі зволожувача повітря.

Кампанія зі збору інфестицій, як прийнято, проходить на краудфандинговій платфомі Xiaomi Youpin.

Завдяки рухомій телескопічній конструкції переміщати робочий блок вентилятора можна на 360° вгору і вниз, а також на 120° вліво або вправо. За рахунок вбудованого акумулятора місткістю 8000 мАг прилад здатний пропрацювати до 15 годин без підключення до розетки. За заявою виробника, EDON отримав потужний двигун, що розкручує лопаті пристрої до швидкості 3000 оборотів в хвилину.

Головна особливість EDON полягає в тому, що його можна встановити як на підлогу, використовуючи комплектну телескопічну трубку, так і розмістити на столі. В конструкції пристрою передбачений резервуар для води, завдяки чому гаджет можна використовувати в якості зволожувача.

Microsoft має намір інвестувати в Польщу

Microsoft повідомила про намір інвестувати мільярд доларів у “прискорення інноваційного розвитку та цифрової трансформації” Польщі.

Відповідний інвестиційний план називається Polish Digital Valley і розрахований на наступні сім років — з 2020-го по 2027-й рік. Його основа – будівництво в Польщі нового локального центру обробки даних, який стане частиною глобальної Хмари Microsoft.

Центр обробки даних і супутні ініціативи забезпечать стартапам, підприємцям, підприємствам і польському уряду доступ до передових хмарних сервісів і офісних інструментів корпоративного рівня (Microsoft Azure, Microsoft 365, Dynamics 365, Power Platform та інші). Microsoft вже підписала угоду про стратегічне партнерство з місцевим постачальником хмарних обчислень Chmura Krajowa з метою досягнення всіх поставлених цілей.

Microsoft розраховує залучити до свого масштабного плану з діджиталізації Польщі приблизно 150 000 осіб, включаючи IT-фахівців, викладачів і студентів, щоб за допомогою сучасних цифрових технологій допомогти організаціям змінитися в кращий бік. Програма розвитку включає проведення курсів навчання, освітніх семінарів та хакатонів з метою розвитку відповідних навичок. Серед предметних областей – Інтернет речей, машинне навчання та штучний інтелект.

Більше інформації в телеграм каналі IT-Школа


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
7C°
4м/с