Школи Рівненщини обстежили на дотримання правил карантину | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-09-2020  17:23
Школи Рівненщини обстежили на дотримання правил карантину

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, протягом серпня цього року спеціалісти управління провели майже 600 комісійних обстежень закладів освіти. 

Деталі: Ці заходи проводилися аби визначити готовність закладів до нового 2020-2021 навчального року. А також організувати належні профілактичні та протиепідемічні заходи.

В ході обстежень було виявлено порушення у 130 закладах. Фахівці надали пропозиції щодо їх усунення, а потому проконтролювали виконання. За результатами перевірки проінформовано органи влади та місцевого самоврядування.

Також спеціалісти Головного управління погодили навчальне навантаження у всіх навчальних закладах, а також двотижневе меню для харчування школярів.

Працівники Держпродспоживслужби звертаються до адміністрації та педагогічних колективів, батьківського активу загальноосвітніх шкіл щодо необхідності ретельного виконання запобіжних заходів щодо недопущення епідемічних ускладнень.

Багаторічне спостереження за організованими колективами свідчить, що найефективніша профілактика повітряно-крапельних інфекцій – це систематичне регулярне провітрювання класних приміщень та рекреаційних зон. 

Оптимальна температура повітря в навчальних кімнатах повинна становити –  +18 – +-22 градуси, а вологість повітря не вище – 40-60%.

Джерело: Час Дій

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
9C°
5м/с