18°

погода у Рівному

Шокуючі подробиці резонансного побиття в Острозі

Ми вже повідомляли про жахливу подію в Острозі. Місцевий 27-річний житель райцентру завдав важкі тілесні ушкодження мешканцю Острозького району Володимиру Гордєєву. Зараз чоловік в комі, а медики не беруться робити будь які прогнози. 

Журналісти Інформаційного потоку дізналися ексклюзивні деталі цієї резонансної події. Про них розповіла сестра потерпілого Тетяна Безпятко. За словами дівчини, підозрюваний “мав зуб” на чоловіка, що залицявся до його колишньої дівчини. Та в обличчя його ніколи не бачив, знав його лише за автомобілем, яким той володів. Це й стало причиною розбірок. Крім того, Тетяна Безпятко розповідає зі слів очевидців злочину – працівники поліції були присутніми, коли стався конфлікт, та втручатися не поспішали, лише просили дебошира припинити завдавати потерпілому удари. 

Родичі Володимира Гордєєва також розповіли – бояться, що справу затягнуть, адже працівники поліції  до сих пір не спілкувалися ні з медикими, ні із іншими свідками події.

Тетяна Безпятко також повідомила, що старшим слідчим у цій справі призначений працівник Острозького відділу ГУНП Леонід Олендер.

За словами правоохоронця, поліцейські, прибувши на місце події, відразу припинили конфлікт.

Зараз, стверджує слідчий, проводяться першочергові слідчі дії – допит свідків та підозрюваного, який вже зізнався у скоєному. 

Та все ж редакція Інформаційного потоку Рівне, попри будь-які обставини події, просить не бути байдужими та допомогти потерпілому. 

Банківська картка – 5168 7422 3028 4220, Безпятко Тетяна Ігорівна.