22°

Сім регіонів України мають високий рівень поширення COVID-19. Рівненщина серед них

Через це сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У селекторних студіях були присутні керівники областей та міст із найвищими показниками поширення COVID-19 – Київська, Закарпатська, Львівська, Одеська, Чернівецька, Рівненська та місто Київ.

У селекторній студії Рівного були присутні голова ОДА Віталій Коваль та його заступники, міський голова Володимир Хомко, члени обласної комісії ТЕБ та НС.

Під час селектору розглянули ситуацію із дотриманням протиепідемічних заходів та завантаженість ліжко-місць медзакладів, де лікують COVID-пацієнтів.

«Ми спостерігаємо низьку соціальну відповідальність. На жаль, люди розуміють послаблення карантину, як його відміну. Тому і фіксуємо зростання COVID. Головними вимогами на сьогодні залишаються – соціальне дистанціювання, дотримання маскового режиму в громадському транспорті та в приміщеннях», – відзначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль повідомив, що вчора на позачерговому  засіданні обласної комісії ТЕБ та НС прийнято рішення щодо посилення державного нагляду та контролю за дотриманням карантину. «Особливо це стосується контрольних функцій Нацполіції та Держпродспоживслужби у сфері нагляду за закладами громадського харчування, транспортного сполучення, релігійних заходів, місць торгівлі.  Особливий акцент на нелегальні перевезення. Захворюваність в області зростає, проте потужність ліжок у медзакладах дозволяє приймати хворих. На сьогодні завантаженість ліжко-місць 30%»,-  відзначив Віталій Коваль.

Міський голова Рівного поінформував, що з метою зменшення кількості людей у маршрутках, прийнято рішення з 22 червня запустити увесь міський транспорт.  Водночас посилюється контроль за дотриманням карантинних обмежень пасажироперевезень.

Нагадаємо, за попередню добу виявлено 84 нових інфікованих на COVID-19. Станом на ранок 20 червня на Рівненщині зареєстровано ще 29 нових випадків захворювання на коронавірус. Всього за час пандемії зафіксовано 2805 інфікувань COVID-19. Через ускладнення, викликані коронавірусом, маємо 55 летальних випадків. Подолали COVID-19 понад 53 відсотки.

Аналіз епідемічної ситуації станом на 20 червня 2020 року в регіонах 

Повідомляє пресслужба Рівненської ОДА

Щоб не пропустити усі актуальні новини Рівненщини, підписуйтесь на нашу спільноту у Viber